IT Security specialist

Direct Parcel Distribution s.r.o. logo

Do našeho IT oddělení hledáme nového kolegu / kolegyni, který nám pomůže analyzovat rizika a prověřovat incidenty v oblasti IT Security. Pokud nejsi v IT úplný nováček, tak se pojď připojit do našeho DPD týmu. Jsme stabilní firma, která je na českém trhu již 27 let a věnuje se logistice.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

CO BYS MĚL OVLÁDAT?

  • Orientovat se v oblasti kybernetické a informační bezpečnosti
  • Mít znalost některých softwarů na vulnerability management - např. Nessus, Qualys atd.
  • Znát MS technologie, abys mohl vyhodnocovat bezpečnostní nastavení
  • Mít zkušenosti se síťovou analýzou
  • Dokázat se domluvit nejen česky, ale i anglicky

CO BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE?

  • Navrhování změn bezpečnostních pravidel dle aktuálních trendů
  • Analýza incidentů v oblasti IT Security
  • Spolupráce s IT týmem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost pracovat až 3 dny v týdnu z domova
  • Stravenky v hodnotě 100 kč / den
  • 25 dnů dovolené
  • 2 sickdays ročně
  • Když se firmě daří vyplácíme všem roční bonusy ve výši 10 % z roční mzdy
  • Balíček benefitů ve výši 12 000 Kč ročně nebo šestý týden dovolené
  • Bezplatná právní a psychologická poradna
  • Příspěvek do penzijního připojištění
  • Karta Multisport
  • Výhodné zasílání zásilek
  • Dárky k narozeninám / Vánocům / narození dítěte …
  • A spousta dalších benefitů, které se dozvíš, pokud se rozhodneš se k nám připojit :)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Modletice 130