Hledáme síťaře!

Staň se součástí týmu, který pracuje na tvorbě a rozvoji e-shopové platformy BSSHOP. Řešení BSSHOP je na trhu jedinečné zejména svým napojením na IS POHODA, který patří mezi nejrozšířenější systémy na českém a slovenském trhu.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

  • instalovat a spravovat síťovou infrastrukturu, HW, servery, telefonní ústřednu a další aplikace
  • starat se o kybernetickou bezpečnost
  • řídit přístupová práva

CO POŽADUJEME DO ZAČÁTKU?

  • minimální praxe 2 - 3 roky na obdobné pozici
  • praktickou a pokročilou schopnost správy počítačových sítí
  • znalost administrace serverových OS MS Windows, MS SQL, Active Directory…

CO JE VELKOU VÝHODOU (NIKOLIV PODMÍNKOU)?

  • zkušenost s cloudovou platformou MS Azure/Office 365
  • znalost MS SharePoint
  • znalost OS Linux
  • energie, nadšení a potřeba pousnovat
  • samostatnost, schopnost zorganizovat si práci, systematičnost
  • dobré komunikační dovednosti

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

  • práce v mladém, dynamickém a různorodém kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí v nově postavené a zařízené budově v centru Trutnova
  • práce s nejmodernějšími IT technologiemi
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost osobního růstu
  • nevšední systémů firemních benefitů

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

  • free zóna – někdy si musí mozek odpočinout, aby mohl zase běžet na 200% a k tomu slouží naše free zóna, kde si můžeš zahrát stolení tenis, šipky, kulečník nebo fotbálek. Po práci si pak můžeš zalenošit u oblíbeného filmu nebo jen tak relaxovat při kvalitní hudbě.
  • posilovna – umístěna přímo v budově BSSHOP a je k dispozici 24/7
  • letní terasa s grilem – grilování na terase namísto klasického oběda? Skvělý nápad!
  • kávovar a pitný režim
  • dovolená – za každý odpracovaný rok přidáme den navíc

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Trutnov