IT síťový/á specialist(k)a Cisco

Jste nadšenec do technologie Cisco? A rád/a byste pracoval/a s nejrozsáhlejší instalací Cisco sítí v ČR? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost stát se součástí IT týmu v Kongresovém centru Praha, které takovou sítí disponuje a VY budete jejím hlavním správcem! Kongresové centrum Praha si dlouhodobě drží výsadní postavení v oblasti kongresového průmyslu v Praze. Budeme potěšeni, pokud i Vy se budete chtít stát součástí tohoto profesionálního týmu.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Vás čeká a nemine?

  • Správa a rozvoj síťové infrastruktury (Cisco, WiFi, firewally)
  • Administrace a konfigurace serverů Linux, Windows a 802.1x
  • Kooperace na správě aplikací, informačních systémů (chod, údržba, přístupová oprávnění, podpora) a datových center
  • Zajištění kybernetické bezpečnosti
  • Zajištění realizace, IT podpora a technická správa akcí konaných v KCP nebo hotelu Holiday Inn
  • Spolupráce na tvorbě a naplňování strategie IT
  • Správa strukturované kabeláže a vedení evidence změn
  • Podpora a základní školení zaměstnanců uživatelů KCP a hotelu Holiday Inn
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co od Vás potřebujeme?

    • Znalosti a praktické zkušenosti se systémy Cisco (výhodou je certifikace na Cisco technologie)
    • Znalosti síťových prvků Cisco (Routery, Switche, FW, WLC, AP, Sensory)
    • Orientaci v problematice bezpečnosti sítí, praktickou zkušenost s implementací 802.1x
    • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup
    • Časovou flexibilitu – nárazově se akce, kterým budete dávat IT podporu konají o víkendu nebo ve svátek, možný výkon pracovní pohotovosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co jsme pro Vás připravili?

  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Kontakt s nejnovějšími IT technologiemi
  • Školení a semináře pro rozvoj know-how členů v IT týmu
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Přispějeme Vám na stravování
  • Přátelský kolektiv
  • Odpočinek je důležitý: 5 týdnů dovolené a 3 sick-days
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo do Cafeterie, program Multisport
  • Parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny
  • Pracovat budete u metra C - Vyšehrad

Nástup možný ihned, ale na nového kolegu nebo kolegyni si rádi počkáme.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště 5. května 1640/65, Praha 4