Junior Consultant - Cyber Security

Společnost DNS a.s. je českým distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor neboli VAD). Na českém trhu působíme od roku 1997 a od roku 2018 na trhu slovenském. Za tu dobu se DNS vyvinula ve velmi úspěšnou, sebevědomou a finančně stabilní firmu s obratem přesahujícím 3 miliardy korun. Společnost DNS a. s. je členem skupiny eD group. Dodáváme řešení od významných výrobců z oblastí: bezpečnost, datová analytika, servery, datová úložiště, sítová infrastruktura či software.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jako juniorní konzultant u nás v DNS a.s. ti připravíme tvoji cestu světem Cyber Security. Na začátku tě naučíme základní bezpečnostní koncepty,

projdeš řadou školení. Strávíš nějakou dobu v našem technickém inkubátoru, kde si sáhneš na řadu technologií, pomůžeš kolegům se supportem – zde se naučíš řešit praktické problémy. Až budeš připravený, posuneme tě do konzultační části a budeš chodit na trh a pomáhat našim zákazníkům navrhovat bezpečnostní řešení.

V bezpečnosti se můžeš posunout různými směry – etickým hackingem, auditem či školitelem různých bezpečnostních značek.

Požadavky:

  • Chuť se vzdělávat v oblasti cyber security.
  • Základní znalost operačních systému: Linux, Windows.
  • Základní znalost networkingu (TCP/IP, routing, switching).
  • Znalost skriptovacích jazyků (python) výhodou.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout:

  • Samostatnou a strategicky významnou pozici
  • Stabilní prostředí s velkou orientací na rozvoj a inovace
  • Přátelskou atmosféru, která je založena na dlouhodobých vztazích jak směr k zákazníkům, tak i k zaměstnancům
  • Benefity jako např. volno navíc, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu, benefitní kartu či příspěvek na stravování
  • Po zapracování  na seniorní pozici služební vůz

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.09.2023