Security Architekt / Auditor Interní bezpečnosti / CISA | 5 - 8 000,- | 3 dny onsite, 2 dny offsite

Jsme bankovní institucí působící na českém a slovenském trhu finančních služeb. Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Připojte se k nám jako klíčový Auditor Interní Bezpečnosti

Máte zkušenosti s prováděním interních bezpečnostních auditů a dokážete posoudit efektivitu a schopnost našeho bezpečnostního týmu? Hledáme odborníka, který nám pomůže s přípravou na oficiální audit ze strany našeho akcionáře.

  • Provádění interních bezpečnostních auditů se zaměřením na management účtů, log management, vulnerability management a další klíčové oblasti.
  • Hodnocení efektivity a efektivnosti bezpečnostního týmu o 8 pracovnících.
  • Zkvalitňování interních procesů a příprava na oficiální audit ze strany akcionáře.
  • Spolupráce s vedením a dalšími odděleními na implementaci doporučení z auditu.
  • Sledování nejnovějších trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti a informování vedení o potenciálních hrozbách.

POŽADAVKY:

  • Prokazatelné zkušenosti s prováděním interních bezpečnostních auditů v oblasti informačních technologií.
  • Schopnost posoudit efektivitu a efektivnost týmů zaměřených na kybernetickou bezpečnost.
  • Zkušenost s hodnocením bezpečnostních procesů a kontrol, jako je management účtů, log management a správa zranitelností.
  • Vynikající analytické a kritické myšlení.
  • Znalost relevantních norem a standardů v oblasti kybernetické bezpečnosti.
  • Vysoká míra zodpovědnosti a spolehlivosti.
  • Etické a diskrétní chování. VŠ vzdělání v oboru informačních technologií, kybernetické bezpečnosti nebo příbuzném oboru.
  • Plynulá znalost češtiny a angličtiny.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Specialista IT Securita

Základní dovednosti

bezpečnostní audity audity bezpečnost security CISA

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Radlická, 3 dny onsite/2 dny offsite