Inženýr projektové kvality v R&D centru (zaměření na SW)

Do R&D centra ZF Engineering Plzeň hledáme nové kolegy pro oblast softwarové kvality, kteří budou zajišťovat správné nastavení a zajištění SW kvality procesů během vývoje embedded SW.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Vaše úkoly

  • Nastavovat a zajišťovat kvalitu na přiřazených projektech
  • Provádět pravidelné kontroly a uvolňovat projekt do další fáze
  • Definovat a vyhodnocovat cíle projektů, reportovat výsledky kvality
  • Školit členy projektových týmů v oblasti softwarové kvality
  • Organizace a účast při hodnocení procesů projektu dle Automotive SPICE

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Test (QA) manažer

Základní dovednosti

Zkušenosti z oblasti výrobní kvality Zkušenosti z oblasti vývoje nebo testování (zaměření na SW výhodou) Zájem o nové technologie oblast automotive SW kvalitu

Softskills

Dobré prezentační a komunikační dovednosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Plzeň, Zlín