SPRÁVCE ARCHIVNÍHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU (0,5 úvazek)

Chcete pracovat pro nejstarší univerzitu ve střední Evropě? Univerzita Karlova hledá Správce archivního informačního systému na 0,5 úvazek s možností rozšíření na 1,0.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Vás čeká:
  • správa Archivního informačního systému UK (monitorování stavu, vyhledání a analýza logů, zálohování a rutinní administrátorské operace)
  • komunikace se správcem hardwarové infrastruktury AIS UK (ÚVT UK)
  • technická business analýza požadavků na další rozvoj AIS UK a komunikace s dodavatelem a řídícím výborem projektu
  • podpora uživatelů AIS UK po technické stránce
  • technická správa dat Archivu UK (digitalizátů a digital born archiválií) - kontrola, migrace, technická podpora LTP ochrany uložených dat
Co potřebujete mít, aby se nám dobře spolupracovalo:
  • vysokoškolské vzdělání nejméně bakalářského stupně v studijním programu informatika nebo příbuzném (v případě jiného oboru požadujeme nejméně tříletou praxi v oblasti správy nebo vývoje rozsáhlých informačních systémů) nebo středoškolské vzdělání s maturitou a alespoň pětiletou praxi v oblasti správy nebo vývoje rozsáhlých informačních systémů
  • samostatnost a schopnost týmové práce
  • minimálně pasivní znalost anglického jazyka
  • základní znalost práce s operačním systémem Linux
Co Vám nabízíme:
  • práci ve stabilní a vysoce prestižní instituci s mezinárodním renomé
  • příjemné pracovní prostředí v historickém centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů dalšího volna na osobní rozvoj
  • po zapracování flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • podporu dalšího profesního a osobního rozvoje
  • příspěvek na stravu, Multisportkartu a řadu dalších slev a výhod v univerzitních zařízeních a u externích partnerů, viz https://cuni.cz/UK-9945.html
  • smlouvu na poloviční úvazek
  • nástup v lednu /únoru 2024 nebo dle dohody.

Těšíme se na Vaše odpovědi - více informací a kontakty zde: https://www.jobs.cz/rpd/2000089509/?rps=202

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Unix/Linux admin Unix/Linux admin

Výhodou

● zkušenosti s implementací nebo vývojem dodavatelsky řešených rozsáhlých IS ● zkušenosti s digitalizačními projekty ● znalost problematiky dlouhodobého ukládání a ochrany digitálních dokumentů ● znal

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Ovocný trh 5, Praha 1