Infrastructure Specialist

Daktela je česká společnost vyvíjející cloudové řešení kontaktního centra (CCaaS - contact-centre-as-a-software), které mění způsob, jakým firmy obsluhují své zákazníky. Její produkt umožňuje společnostem zpracovávat požadavky zákazníků prostřednictvím řady komunikačních kanálů – telefon, e-mail, webchat, SMS, sociální sítě apod. – jednoduše, přehledně, na jednom místě a s přístupem odkudkoliv přes webový prohlížeč. Zákazníkům poskytujeme komplexní all-in-one řešení.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Nový kolega/kolegyně může mít na starosti:

  • Správu a rozvoj cloudové infrastruktury v několika datacentrech
  • Administraci virtualizační platformy Proxmox a dedikovaných serverů
  • Administraci zálohovacího systému PBS, Dirvish
  • Administraci monitorovacích systémů Zabbix, Grafana, Wazuh
  • Tvorbu podpůrných skriptů
  • Troubleshooting, technickou podporu, performance tunning

Pracujeme s těmito technologiemi:

  • Linux (používáme Alma)
  • Virtualizační technologie (používáme Proxmox, v budoucnu K8s)
  • Opensource a LAMP aplikace – Apache/nginx, MySQL, Graylog apod.
  • Automatizační nástroj Ansible
  • Základní programování a skriptování – bash, python, apod.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

  • Možnost být součástí moderního byznys příběhu s evropskými ambicemi
  • Dvakrát ročně si rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy
  • Nové moderní pracovní prostory v OC Flóra
  • Možnost vlastního výběru notebooku
  • Flexibilní pracovní prostředí (Home-office)
  • Jazykové kurzy a vzdělávání
  • Sick days, příspěvek na obědy atd.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Vinohradská 2828/151, Praha, Žižkov