Sháníme nového IT parťáka do našeho FINE PACK týmu!

Společnost Fine Pack je mladou a inovativní společností zabývající se výrobou a distribucí zakázkových reklamních tašek a obalových materiálů pro největší evropské společnosti. Vzhledem k našemu rychlému rozvoji a průlomové činnosti, hledáme nového parťáka do našich řad. Osobní drive, ambice a chuť našich zaměstnanců posouvat se jsou pro nás stejně důležité, jako přátelské prostředí a vlastní seberealizace v práci.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, PHP vývojář, Databázový specialista, Programátor

Správa, úprava a rozšiřování firemní databázové aplikace.
Úpravy a programování stávajícího webu
Správa virtuálního severu (Linux based)

Schopnost týmové práce a samostatného rozhodování.
Pokročilá znalost programovacího jazyka PHP, Nette frameworku a HTML+CSS.
Znalost databáze MySQL.
Zkušenosti s prostředím Linux (Debian).
Otevřenost k novým nápadům, inovacím a změnám.
Pozitivní vztah k platformě Apple.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin

Základní dovednosti

pokročilá znalost programovacího jazyka PHP pokročilá znalost Nette framework pokročilá znalost HTML+CSS znalost databáze MySQL Linux (Debian) pozitivní vztah k platformě Apple

Výhodou

Otevřenost k novým nápadům proaktivní přístup týmový hráč

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Roční bonus dle výkonnosti společnosti
Zázemí rychle se rozvíjející společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Přátelský, mladý a neformální kolektiv

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna

Proč si vybrat tuto nabídku

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha - Záběhlice