Programátor / Analytik

Chceš být součástí vývojářského týmu a aktivně se podílet na rozvoji systému WinFAS? Jako vývojář budeš mít na starosti celý životní cyklus jednotlivých aplikací v rámci systému WinFAS. Od analýzy požadavků a návrhu aplikace přes vlastní realizaci až k testování a údržbě ve spolupráci s kolegy z technické podpory.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Chceš být součástí vývojářského týmu a aktivně se podílet na rozvoji systému WinFAS? Jako vývojář budeš mít na starosti celý životní cyklus jednotlivých aplikací v rámci systému WinFAS. Od analýzy požadavků a návrhu aplikace přes vlastní realizaci až k testování a údržbě ve spolupráci s kolegy z technické podpory. To vše tě čeká ve vstřícném kolektivu s přátelskou firemní kulturou, kde si nepotrpíme na zbytečné formality.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik Developer nezařazené

Základní dovednosti

Objektové programování SQL SYBASE

Výhodou

Logické myšlení Samostatnost Iniciativa

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Plný pracovní úvazek.

Pracoviště Žďár nad Sázavou.

Zaměstnanecké benefity:

  • Účast na školeních a další péče o váš kariérní růst
  • Mimořádné prémie
  • 5 týdnů dovolené (po zapracování)
  • Penzijní připojištění (po zapracování)
  • Příspěvek na dovolenou (po zapracování)
  • Příspěvek na relaxaci (po zapracování)
  • Příspěvek na obědy v místě pracoviště
  • Teambuildingové akce (výlety, muzikály, divadlo)
  • Nabídka zvýhodněných tarifů pro mobilní telefony

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Žďár nad Sázavou