Developer ERP

Pro vývoj ERP systémů postavených na MS řešení /Navision, Axapta/ hledáme vývojáře /i juniora/ :)

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Je potřeba abys uměl programovat /objektově orientované programování/ v některém jazyce na alespoň mírně pokročilé úrovni.

Počítáme s podrobným zaučením na danou pozici.

Hodit se bude přehled o ekonomických souvislostech ve firmách, a taky angličtina alespoň na úrovni B1

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

objektově orientované programování

Výhodou

navision axapta

Softskills

analytické schopnosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Zázemí mezinárodní společnosti a hlavně pak pohodový tým na pobočce v Olomouci, který Ti se vším pomůže

Důkladné zaškolení

Zázemí a podporu jak odbornou, technickou tak i lidskou J

Možnost jazykových kurzů

Motivační ohodnocení vč. dalších bonusů a odměn

Možnost občasného home office po zaškolení

Možnost využít IT vybavení i pro soukromé účely

Možnost i částečného úvazku /minimálně však ½ úvazek, aby to mělo smysl/

Velká flexibilita, možnost určit si pracovní dobu po dohodě s nadřízeným

Příspěvek na stravování

Příspěvek na penzi

Flexipasy na sport a kulturu

5 týdnů dovolené

Firemní snídaně, teambuildingy

A v neposlední řadě výbornou, pohodovou atmosféru J

Proč si vybrat tuto nabídku

Motivační ohodnocení vč. dalších bonusů a odměn Možnost občasného home office po zaškolení Možnost i částečného úvazku /minimálně však ½ úvazek, aby to mělo smysl/ Příspěvek na stravování Příspěvek na penzi Flexipasy na sport a kulturu 5 týdnů dovolené Firemní snídaně, teambuildingy A v neposlední řadě výbornou, pohodovou atmosféru v týmu!

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Olomouc