IT Technik Junior (podpora dohledového centra) M/Ž - Praha

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Chceš rozvíjet své znalosti, dovednosti? Přidej se k nám

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • M2C
  • Praha 1, Vladislavova 17

Popis pozice

Na naše IT oddělení hledáme také kolegu na pozici IT TECHNIK JUNIOR – IT PODPORA DOHLEDOVÉHO CENTRA. Kromě SPRÁVY PODNIKOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ A TECHNOLOGIÍ, A TO PŘEVÁŽNĚ Z OBLASTI KAMER A KAMEROVÝCH ANALYTICKÝCH SW, budeš mít na starosti PŘÍMOU IT PODPORU UŽIVATELŮ DOHLEDOVÉHO CENTRA. To zahrnuje HODNĚ CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR, hodně zajímavých setkání, hodně nových kontaktů. A abys i někdy seděl s kolegy v kanceláři, zapojíme tě do řešení ICT PROJEKTŮ V NADNÁRODNÍM MĚŘÍTKU.

Abychom vybrali právě tebe, měl bys mít ZNALOSTI SÍŤOVÝCH PROTOKOLŮ TCP/IP A OPERAČNÍHO SYSTÉMU WINDOWS NA ÚROVNI TECHNICKÉ PODPORY. Pokud k tomu máš i ZNALOSTI OPERAČNÍHO SYSTÉMU LINUX A SYSTÉMU MICROSOFT BI, jsou to velké plusové body. Abys mohl vykonávat IT podporu dohledového centra, už bys měl MÍT ZKUŠENOSTI SE CCTV A TECHNOLOGIEMI V OBLASTI KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ. Uvítáme i praxi s VYTVÁŘENÍM REPORTŮ.
Protože budeš často cestovat, je nutný ŘP SK. B. Angličtina nám stačí na komunikativní úrovni. Flexibilita je nutná, VŠECHNO OSTATNÍ TĚ RÁDI NAUČÍME.
K tvé práci ti poskytneme odpovídající zázemí, NEJMODERNĚJŠÍ VYBAVENÍ a bezva TÝM KOLEGŮ SPECIALISTŮ. S jejich pomocí nastartuješ kariérní růst, získáš mnoho zkušeností. SLUŽEBNÍ PC a TELEFON jsou samozřejmostí. Budeš moc využívat ZVÝHODNĚNÉ VOLÁNÍ O2, dáme ti PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ, a protože tento tým i dost sportuje, můžeš mít MULTISPORT KARTU.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 40 000 Kč / měsíc
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 1, Vladislavova 17