Key Account manager - akvizice ERP #tři minuty, které můžou změnit opravdu hodně

Jsi už pár let v ICT obchodu? Umíš jít za vítězstvím? Orientuješ se v oblasti ERP, CRM a podobných IS? Nemáš problém komunikovat s mezinárodními partnery? Nebojíš se dalšího růstu? ... pak se právě s tebou chceme potkat. Jsme růstová, stabilní IT společnost, která se pravidelně umisťuje v TOP 100 ICT. Poskytujeme globální ERP systém oceněný řadou nadnárodních autorit. Hledáme posilu našeho obchodního týmu.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • Práce s jedním z technologicky nejvyspělejších ERP systémů (IFS Applications), vyvíjeným v nadnárodní společnosti IFS AB (Industrial & Financial Systems)
  • Spolupráce a komunikace s kolegy (konzultanty) v ČR a rovněž v zahraničních pobočkách IFS
  • Dobrá parta kolegů a kolegyň, tvořících úspěšnou, stabilní a perspektivní IT společnost
  • Aktivní spolupráce při vyhledávání nových akvizičních zákazníků
  • Průběžná školení a odborný růst

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT Obchodník IT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Možnost občasného využití home-office
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Služební notebook a telefon
  • Služební vůz
  • Finanční příspěvek  na soukromé pojištění
  • Firemní kurz angličtiny
  • Široké možnosti certifikace v rámci IFS Academy
  • Káva, čaj a denně čerstvé ovoce na pracovišti

Proč si vybrat tuto nabídku

Prý se u nás dobře pracuje.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno, Dvůr Králové nad Labem
Termín nástupu 01.03.2023