Account manažer

Pro českou pobočku italské skupiny Mare Group hledáme vhodného kandidáta na pozici Account manažer. Skupina MARE Group je nadnárodní společnost zabývající se především vývojem software a poradenství. Na trhu působíme již od roku 2001. Pokud rozumíte informačním systémům (není podmínkou), jste typ člověka s tahem na branku, troufáte si případně vést menší tým, nedokážete jen sedět celé dny v kanceláři a umíte prezentovat/obchodovat/vést projekty, hledáme právě Vás.

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Požadavky

  • zkušenosti s akvizicemi nových zákazníků
  • znalosti z prostředí vývoje digitálních řešení velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
  • týmového hráče s pozitivním přístupem k řešení problému
  • Znalost AJ výhodou

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající
  • koordinace malého obchodně-projektového týmu
  • prezentace systémů dle připravených materiálů
  • samostatné vedení projektů
  • aktivní účast na realizaci projektů, příprava podkladů, kontrola výstupů, prostor pro vlastní invence

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 40 000,00Kč - 100 000,00Kč (měsíčně)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nadstandardní plat a atraktivní benefity.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Příležitosti pro osobní a profesní rozvoj.
  • Přátelský a podporující tým.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Občerstvení zdarma (káva, čaj, Sodastream)
  • Tankování se slevou 21 % pro soukromé účely
  • 3 sick days
  • Příspěvek na oběd
  • Firemní akce (bowling, střelnice apod.)
  • Konference a semináře

Proč si vybrat tuto nabídku

Pokud máte vášeň pro vývoj softwaru, jste kreativní a rádi pracujete na technologicky zajímavých projektech, rádi bychom vás poznali. Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na zuzana@webrex.eu

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Jihlava
Termín nástupu 01.02.2024