Specialista virtualizační platformy

Správa serverové infrastruktury (HPE, VMware, Horizon, vSAN, vRealize a záloha pomocí Veeam)

  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co u nás budeš dělat

  • Zodpovědnost za virtualizační platformu organizace v celorepublikovém rozsahu (40 lokalit)
  • Metodické řízení a podílení se na rozvoji a strategii virtualizační platformy
  • Podílení se na vybudování datového centra, včetně záložní lokality a migrace
  • Komunikace a správa serverové infrastruktury (HPE, VMware, Horizon, vSAN, vRealize a záloha pomocí Veeam)
  • Komunikace s interním zákazníkem a externími dodavateli

Co od Tebe očekáváme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (lze nahradit praxí – min. 3 roky)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B1
  • Znalost prostředí a konfigurace platforem VMware, Hyper-V
  • Znalost Windows server, Linux
  • Správa, instalace a management serverů
  • Statické IPv4 síťování
  • DNS, DHCP, AD, clusters
  • Zkušenosti z provozu Datového centra
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Analytické myšlení
  • Schopnost řešit problémy

Výhodou

  • Znalost principu zálohování
  • Znalost Veeam B&R
  • Znalost SAN

Nabízíme

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, bezplatná jazyková výuka, benefitní karta Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života

Termín nástupu:  dle dohody

Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Specialista Data (BI, DWH, BigData)

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
  • stravenkový paušál 75,60 Kč/den
  • výuka angličtiny 90 min.týdně
  • benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění
  • zvýhodněná Multisport karta 600 Kč neomezený vstup
  • možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže
  • vzdělávací kurzy, pokud se chceš vzdělávat

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Slovenská 1142/7, Ostrava
Termín pro odpověď do 28.02.2022
Termín nástupu 01.03.2022