ANALYTIK / DESIGNER | PRAHA | HYBRID | 7000 CZK/DAY

Senior konzultant - IT analýza, vývoj BE, vývoj šablon...

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Senior konzultant - IT analýza, vývoj BE, vývoj šablon a další.

POŽADAVKY:

Znalosti aplikací:

Inspire Designer – efektivní práce s moduly, basic znalost scriptu

Inspire Automation – pochopení procesního workflow,

pokročilá znalost Java (Groovy)

Inspire Scaler – pochopení procesního workflow,

pokročilá znalost Javascriptu

Inspire Interactive – základní znalost pro tvorbu bloků a šablon

S tím souvisí nutná znalost těchto programovacích jazyků:

Java (Groovy), Javascript, HTML & CSS

Datové znalosti: JSON – práce a tvorba s daty a schématy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Analytik Web designer

Základní dovednosti

Inspire Designer Java (Groovy) Javascript json

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha