Software Tester

Jsi technicky zaměřený tester/ test analytik, který je zběhlý v psaní testovací dokumentace a máš navíc tu výhodu, že znáš nějaký test automation tool? Co Tě čeká: - Příprava dat a testovacích scénářů - Provádění manuálních testů - Příprava a spouštění automatizovaných testů - Práce s logy - vyhledávání a filtrování - Práce s databází - vyhledávání a filtrování - Komunikace se členy týmu i mimo něj

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co potřebujeme

  • Znalost principů a metodik testování, praktické zkušenosti s testováním
  • Schopnost zajistit veškerý rozsah testů za spravovaný produkt či aplikaci (vč. funkčních testů, výkonnostních, bezpečnostních)
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Praxe v oblasti testování nebo softwarového vývoje alespoň 1 rok
  • Orientace v architektuře komplexních systémů, zkušenosti s API a dalšími způsoby komunikace mezi systémy
  • Vhodná je znalost práce s testovacími a vývojovými technikami, nástroji či programovacími jazyky (Java/Javascript)
  • Zkušenost s automatizací testů, výhodou je nástroj Tosca
  • Schopnost efektivně spolupracovat v agilním týmu i mezi týmy

Technologie:

  • XRay - testovací scénáře
  • Jira
  • Posman, Soap UI
  • Tosca

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Automatizované testování Test analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Pro zájemce o IČO:

  • Naše IT kurzy se slevami
  • Home office
  • Možnost objednání Multisport karty
  • Možnost zapůjčení notebooku, mobilního telefonu, případně dalších zařízení
  • Mnoho společných akcí, teambuildingů

Pro zájemce o HPP navíc:

  • Práce na inovativních IT projektech
  • Vývoj řídíme agilně s cílem dostat naší práci co nejdříve do produkce
  • Hodně prostoru pro seberealizaci
  • Možnost získat nové znalosti na pravidelných interních meet-upech a školeních
  • Kvalitní technické vybavení
  • Bonusový systém a pravidelnou zpětnou vazbu
  • Kariérní růst
  • Multisportku i pro jednoho člena rodiny navíc
  • Home office
  • 5 dní dovolené navíc

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 27.06.2022
Termín nástupu 06.06.2022