Vývojář FW/SW

Jsi fanda do HW? Baví tě psát kódy pro procesory? Rád „bastlíš“ ve svém volném čase? Chceš konečně pracovat na opravdu zajímavých projektech se zárukou stability a dlouhodobé spolupráce? Je pro tebe důležitá seberealizace a viditelný výsledek tvé práce? Pokud stále odpovídáš "ano", čti dál :-) Česká společnost zabývající se produkty automatizace, řízení domů budov, SmartHome a IoT hledá do svého fajn týmu kolegu na pozici Vývojář FW.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co budeš mít na starosti ?

  • vývoj aplikací pro nově vyvíjený HW
  • SW procesory ARM, asembler, C, C++
  • analýza zadání a návrh architektury
  • samostatná činnost i týmová spolupráce

Co bys měl umět ?

  • V tom nejlepším případě umíš programovat embedded systémy v C na jedničku
  • znalost design FW mikrokontrolérů a v ještě lepším případě znáš i architekturu ARM Cortex-Mx
  • angličtinu zvládáš bez problémů a čtení technické dokumentace zvládáš také levou zadní

Co ti můžeme nabídnout ?

  • Možnost uplatnit se zajímavém oboru v dynamicky rostoucí společnosti
  • Perspektivní a dlouhodobou spolupráci ve skvělém kolektivu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Slevu na firemní výrobky
  • Sick days

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Holešov