CEITEC VUT - Programátor průmyslových manipulátorů

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici vědecko-výzkumného pracovníka: Programátor průmyslových manipulátorů Centrum vědecké excelence CEITEC při Vysokém učení technickém v Brně hledá programátora průmyslových manipulátorů. Potřebujeme člověka nezávislého na jednom výrobci manipulátorů, který bude schopen se učit nové technologie a bude schopen vyvíjet aplikace použitelné především pro výzkum v oblasti robotika a Průmysl 4.0.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Programování průmyslových manipulátorů zejména značek ABB, FANUC, KUKA.
  • Programování manipulátorů v kolaborativním i nekolaborativním režimu.
  • Schopnost učit se nové programovací techniky a vývojové systémy pro manipulatory.
  • Zapojení robotů do automatizačního celku.
  • Schopnost programování automatizačních prvků (PLC) a PC (např. C#, C++) výhodou.

Požadujeme:

  • Dobrá znalost problematiky moderních průmyslových manipulátorů.
  • Znalost problematiky přímé a reverzní kinematiky, kinematických struktur (včetně SCARA), dynamiky.
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo IT technologie.
  • Výhodou znalost programování PC, zejména ethernetové komunikace – UDP, TCP/IP – socket.
  • Schopnost komunikovat v angličtině, alespoň písemnou formou.

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém a vstřícném kolektivu, možnost podílet se na řešení náročných problémů souvisejících s Průmyslem 4.0.
  • Řešení grantových výzev, spolupráce na přípravě a řešení projektů.
  • Práci s moderní technikou – 3D snímače a zobrazovače, mobilní roboty, moderní bezdrátové komunikační prvky.
  • Výrazně nadstandardní platové ohodnocení.
  • Možnost Ph.D. studia a s tím související kariérní růst.
  • Práci na významné univerzitě ve stabilním mezinárodním výzkumném centru.

Pracovní podmínky:

  • Práce na plný úvazek.
  • Práce v základním vědeckém prostředí v laboratořích.
  • Šest týdnů dovolené.
  • Místo výkonu práce: CEITEC VUT, Purkyňova 123, Brno.
  • Nástup: dle dohody.

K přihlášce připojte:

  • CV s popisem Vašich pracovních zkušeností.
  • Kopii nejvyššího dosaženého vzdělání.
  • Motivační dopis.

Vše odešlete na email: recrutiment@ceitec.vutbr.cz do 7. března 2024. Do záhlaví emailu uveďte, o jakou pozici se ucházíte, nejlépe “Programátor průmyslových manipulátorů”.

Těšíme se na Vás!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

C developer Unity developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Purkyňova 123, BRNO
Termín pro odpověď do 16.05.2024
Termín nástupu 01.06.2024