CEITEC VUT - Programátor C# pro teleprezenci a rozšířenou realitu

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici vědecko-výzkumného pracovníka: Programátor C# pro teleprezenci a rozšířenou realitu Centrum vědecké excelence CEITEC při Vysokém učení technickém v Brně hledá programátora pro vývoj aplikací pro vizuální teleprezenci, streamování videa, rozšířenou a virtuální realitu. Potřebujeme člověka, který bude schopen se učit nové technologie a bude schopen vyvíjet aplikace použitelné především pro výzkum v oblasti robotika a Průmysl 4.0.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Vývoj programových modulů a aplikací pro Windows v C#, prostředí .NET.
  • Zobrazování video-streamů do helmy/brýlí virtuální reality s nízkou latencí.
  • Programování systémů pro bezdrátový přenos videa s vysokým rozlišením a nízkou latencí.
  • Programování komunikačních knihoven pro snímače pro robotiku – lidary, inerciální snímače, GNSS.

Požadujeme:

  • Dobrá znalost OOP, C# a prostředí .NET.
  • Rutinní práce v Microsoft Visual Studio.
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo IT technologie.
  • Schopnost práce v týmu, práce s verzovacími systémy.
  • Znalost programování ethernetové komunikace – UDP, TCP/IP – socket, RTSP.
  • Znalost Unity výhodou.
  • Znalost C++ výhodou.
  • Schopnost komunikovat v angličtině, alespoň písemnou formou.

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém a vstřícném kolektivu, možnost podílet se na řešení náročných problémů souvisejících s teleprezencí, rozšířenou a virtuální realitou.
  • Práci s moderní technikou – 3D snímače a zobrazovače, mobilní roboty, moderní bezdrátové komunikační prvky.
  • Výrazně nadstandardní platové ohodnocení.
  • Možnost Ph.D. studia a s tím související kariérní růst.
  • Práci na významné univerzitě a ve stabilním mezinárodním výzkumném centru.

Pracovní podmínky:

  • Práce na plný úvazek.
  • Práce v základním vědeckém prostředí, laboratořích.
  • Šest týdnů dovolené.
  • Místo výkonu práce: CEITEC VUT, Purkyňova 123, Brno.
  • Nástup: dle dohody.

K přihlášce připojte:

  • CV s popisem Vašich pracovních zkušeností.
  • Kopii nejvššího dosaženého vzdělání.
  • Motivační dopis.

Vše odešlete na email: recrutiment@ceitec.vutbr.cz do 16. května 2024. Do hlavičky emailu uvedte o jakou pozici se ucházíte, nejlépe “Programátor C#”.

Těšíme se na Vás!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

C developer Unity developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Místo pracoviště Purkyňova 123, BRNO
Termín pro odpověď do 16.05.2024
Termín nástupu 01.06.2024