Programátor/ka C#

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/ky pro vývoj našich produktů vyvíjených zákazníkům na míru. V případě zájmu kontaktujte personální referentku Moniku Šnajdarovou na emailu vyberoverizeni@tescosw.cz.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Požadujeme:

  • znalost Microsoft .NET (C#, ASP.NET Web API, WCF)
  • znalost programovacího jazyka C#
  • základní znalost SQL databází (Microsoft SQL, Oracle)
  • znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy
  • uživatelskou znalost MS Office
  • anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • relaxační centrum
  • vzdělávání
  • HomeOffice
  • stravenkový paušál
  • a další

Společnost TESCO SW a.s. je jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice se sídlem v Olomouci. Vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti a řadu zákazníků v rámci dílčích projektů. Více o firmě a našich produktech se dočtete na našich stránkách  https://www.tescosw.cz/

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Olomouc
Termín nástupu 19.03.2024