CMS integrátor

Ne, tohle není název součástky vesmírného modulu pro průlet červí dírou ani název 80's filmu s Dudikoffem, ale volná pozice u nás ve Studiu. Ale ať to neprotahujem - potřebujeme někoho, kdo dýchne život všem html/css šablonám a napojí jejich nervovou soustavu na náš studiácký redakční systém. Pojď s námi spolupracovat na vytváření webu a aplikací.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • spolupráce s grafiky, front-enďáky a projekťáky na online projektech
  • tvorba XML šablon pro vykreslování webů
  • administrace a správa webů
  • integrace HTML CSS a JavaScript podkladů do redakčního systému
  • nastavování webu v administračním rozhraní
  • údržba existujících webových aplikací

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

CMS developer CMS developer

Základní dovednosti

HTML5 CSS3 jQuery JavaScript

Výhodou

silnou pracovní morálku týmového ducha

Softskills

php asp.net UX/UI SEO

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • full-time pracovní poměr
  • práce pro zajímavé klienty
  • kanceláře ve Zlíně či v Praze
  • neformální prostředí
  • příjemný kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Proč si vybrat tuto nabídku

full-time pracovní poměr práce pro zajímavé klienty kanceláře ve Zlíně neformální prostředí příjemný kolektiv pružná pracovní doba zajímavé finanční ohodnocení možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Zlín