Programátor C#

Baví tě hledat nová systémová řešení a vylepšovat ta stará? Chceš se podílet na zajímavých projektech, vyvíjet a starat se o ty stávající? Hledáme někoho, kdo se rád učí novým věcem, neustále sleduje technologický vývoj a pracuje v týmu na stoprocentních výsledcích. Ozvi se, pokud jsi to právě ty.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co pozice obnáší:

  • vývoj web aplikace v jazyce C#
  • podíl na analýze a vývoji nových komponentů v prostředí .NET
  • spolupráce při návrhu architektury vyvíjených aplikací
  • údržba existujících webových aplikací
  • sledování trendů a přenášení nových poznatků do projektů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

.NET developer CMS developer

Základní dovednosti

c# ASP.NET MS SQL zkušenosti.NET

Výhodou

zodpovědnost samostatnost a zapálení pro věc

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

A co ti na oplátku nabídneme?

  • full-time pracovní poměr
  • práce pro zajímavé klienty
  • kanceláře v centru Zlína
  • neformální prostředí
  • příjemný kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme tým lidí, které baví jejich práce. Každá zakázka je pro nás výzva a je radost s náma pracovat. :)

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Osvoboditelů 523, 76001 Zlín
Termín nástupu 01.08.2022