Senior Database Developer

Jsou databáze už nějaký ten pátek Tvůj denní chléb? Ideálně v MS SQL? Také Tě zajímá i backend v C#/.NET? Zároveň chceš, aby práce dávala smysl a výsledný produkt pomáhal? Tak to bychom si mohli rozumět. Místa je u nás dost!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Náš tech stack
  • Frontend: JavaScript, Angular, TypeScript
  • Backend: C#, .NET 5
  • Databáze: MS SQL, PostgreSQL
  • Testing: Unit tests, Automation test team
  • Deployment: Kubernetes, Docker, BitBucket Pipelines
  • Cloud environment: GCP, Openstack, Microsoft Azure

Naše aplikace slouží ke zpracování rozsáhlých dat, poskytují na ně různé pohledy, umožňují jejich srovnávání, grafickou prezentaci a případnou editaci.

Co budeš dělat?
  • Vytvářet špičkové analytické modely, které našim zákazníkům pomohou získat užitečné informace o složitosti jejich dat
  • Úzce spolupracovat se seniorními databázovými vývojáři, webovými vývojáři, product ownery a analytiky na rozšiřování funkčnosti stávajících analytických nástrojů a dělat výzkum a vývoj nových
  • Pomáhat vytvářet nástroje se skutečným dopadem a přispívat ke zlepšení života milionů lidí
  • Spolupracovat s našimi kolegy z dalších zemí jako je Nizozemí, Švédsko a Velká Británie
  • Celý vývoj je v souladu se SCRUM metodologií, takže každý tým má svého Scrum Mastera
Kdo jsi ty?

Technické dovednosti:

  • Zkušenosti s databázemi, zejména s MS SQL
  • Uživatelská znalost GIT nebo byste se to rádi naučili
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem o C#/.NET je výhodou

Jaký bys měl být, aby ses u nás týmu cítil dobře?

  • Sedí ti práce v menším týmu, ale zvládneš to i samostatně
  • Jsi komunikativní a nemáš problém se domluvit na požadavcích
  • Proaktivita, důraz na detail a problem solver zaměřený na výsledek
  • Schopnost podporovat dlouhodobé cíle
  • Ochota být oporou juniornějším kolegům

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Databázový developer

Základní dovednosti

SQl Server Oracle MySQL English

Výhodou

SCRUM SSIS DataWarehouse Jira Confluence

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- 5 týdnů dovolené

- flexibilní pracovní doba

- možnosti home office

- penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy, ať je z čeho utrácet, až se stáří zeptá

- vliv na finální podobu produktu, tvé poznatky budou vyslyšeny

- nemáme dress code, prostě buď sám sebou

- máme bike friendly office, v našem bike roomu tvé kolo zůstane v bezpečí

- máme i vlastní lektorku jógy a pravidelné lekce

- plně vybavená kuchyňka, u nás hlad mít nebudeš, na snídaní müsli s jogurtem, opečený toust se šunkou a sýrem a po celý den čerstvé ovoce, sušenky, oříšky a kafe

stravenkový paušál

- účastníme se take různých profesionálních konferencí

- kurz angličtiny zdarma

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože u nás dostanete svobodu, přátelskou atmosféru, podporu, skvělé pracovní prostředí a Vaše práce bude mít skutečný smysl. LOGEX je založen na lidech. Na lidech, kteří jej tvoří, ale i na těch, kterým naše práce pomáhá.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno