DATABÁZOVÝ VÝVOJÁŘ/ADMINISTRÁTOR

Do našeho týmu pro vývoj nových technologií nyní hledáme zkušeného Databázového vývojáře/administrátora. Budete u nás mít na starost převážně administraci a údržbu našeho systému CDU – Centrální databáze uživatelů.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co u nás budete dělat:

  • Nastavovat, spravovat a administrovat naše SQL servery
  • Pracovat s Windows Server, MS SQL Server a IIS infrastrukturou
  • Podílet se na vývoji v T-SQL
  • Monitorovat výkonnost databáze
  • Opravovat chyby, fungovat jako součást L2 a L3 podpory
  • Vytvářet analýzy a návrhy řešení pro optimalizaci databází
  • Komunikovat s IT analytiky

Jaké znalosti, zkušenosti od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na podobné pozici minimálně 3 roky
  • Zkušenosti s MS SQL Server a s prostředím Windows Serveru
  • Předchozí zkušenost s databázovým vývojem - SQL, T-SQL
  • Zkušenosti s laděním výkonosti T-SQL, porozumění exekučním plánům
  • Komunikativní angličtinu
  • Analytické myšlení
  • Výhodou pro Vás bude pokud budete znát:

    • ER modelování
    • IIS, Active Directory
    • SOAP, REST

    Co vám nabídneme my:

    • Příležitost stabilní práce v perspektivní společnosti
    • Přátelské a podporující prostředí, kde se budete cítit dobře
    • Široká paleta benefitů a možností vzdělávání
    • Společenské akce – např. setkání na dvorku, výjezdy, večírky, nebo jít jen tak s kolegy posedět

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Databázový developer MS admin

Základní dovednosti

MS SQL windows server T-SQL

Výhodou

SOAP REST Active Directory IIS

Softskills

analytické myšlení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days tzn. Až 6 týdnů volna
  • Roční příspěvek do Kafeterie až 12 000 Kč
  • 2 dny, které jsou vyhraněné na dobrovolnictví (některé týmy pomáhají v ZOO, někdo sází rostliny v parcích atd.)
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč, v budově máme svoji vlastní jídelnu
  • Slevy na firemní produkty např. cestovní pojištění, havarijní pojištění atd.
  • Zaměstnavatel nám také přispívá na životní, nebo penzijní pojištění
  • Multisport kartu – pokud rádi sportujete, tak tento benefit jistě uvítáte

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha