PROGRAMÁTOR ERP SYSTÉMU

Jsme ICT společnost, která se zaměřuje na kompletní správu a implementaci MS Dynamics 365 Business Central (dříve Navision). Dále poskytujeme služby v oblasti servisu ICT a cloudové služby Office 365. Přestože jsme firma s dlouhou historií a Microsoft Gold Partner, což už vyžaduje určitou profesionální úroveň, udržujeme si neformální a přátelskou pracovní atmosféru a práci děláme smysluplně.

Úroveň
  • Junior
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • spolupráce na vývoji a rozvoji celosvětově využívaného ERP systému (Dynamics 365 Business Central - produkt od Microsoftu)
  • návrhy tzv. klientských rozšíření (extensions)
  • spolupráce na analýzách, testování a implementaci systému klientům
  • spolupráce na zahraničních projektech

Hledáme někoho, kdo má alespoň částečnou znalost SQL, má jakékoli zkušenosti s programováním a má zájem rozvíjet podnikové informační systém (ERP) na mezinárodní úrovni.

Jedná se o produkt z rodiny Microsoft, který je propojen na "officové" aplikace a využívá AI.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Databázový developer Developer nezařazené

Základní dovednosti

Reálné zkušenosti s programováním a znalost SQL

Výhodou

Základní orientace v účetních procesech. Znalost firemních procesů. ochota pracovat alespoň 80 hodin měsíčně

Softskills

Pečlivost Ochota učit se novým věcem

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • možnost částečný i plný úvazek
  • spolupráce na domácích i mezinárodních projektech
  • flexibilní pracovní dobu a neformální firemní kulturu
  • vzdělávání v oboru
  • přátelská pracovní atmosféra
  • podporu při zapracování
  • dobrá dopravní dostupnost
  • výuka angličtiny v kancelářích
  • svačiny, fotbálek, společné akce

Proč si vybrat tuto nabídku

ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central je relativně novým, a hlavně moderním podnikovým informačním systémem. To, v čem je atraktivní pro programátory i uživatele je, že programátoři se stávají poměrně žádanými na trhu práce a uživatelé se s programem dokážou relativně rychle sžít. Další výhodou je propojení s aplikacemi, které znají a ovládají. Ačkoli vychází ze svých předchozích verzí (Navision, Dynamic), integruje v sobě veškeré nároky na komplexnost a technologický vývoj – přístup odkudkoli a z jakéhokoli zařízení, propojení s běžně užívanými aplikacemi Office a Power BI, umělou inteligenci, GDPR a samozřejmě komplexnost a možnost získávat data z různých úhlů pohledu. Z hlediska programování jde o inovativní kód s vazbami na GitHub, k dispozici je předpřipravená integrace s produkty Dynamics 365 či s OData, zjednodušení distribuce doplňkových řešení nebo dostupnost zdrojů doplňků. Další výhodou je i poměrně jednoduchý upgrade, který je atraktivní jak pro programátory, tak i uživatele. Přestože programování pro Business Central má svá specifika, jeho zkušení vývojáři mají řadu výhod; patří k žádaným programátorům, pracují se systémem, který je využíván po celém světe a tím si otevírají možnost pracovat na mezinárodních projektech. Zároveň jde o systém, který není zaměřen na velké jen na korporace a využívají ho malé a střední firmy, to znamená další příležitosti pro zkušenosti, rozmanitost projektů a dlouhodobou udržitelnost práce.

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Štefánikova 32, Praha 5