JUNIOR DATOVÝ ANALYTIK/PROGRAMÁTOR (30-45.000 KČ)

Hledá se šikovný datový analytik / programátor! Chcete se přiučit novým věcem? Nebojíte se zapojit do řešení hlubších IT problémů? Umíte dotahovat věci do konce? Rádi Vás poznáme! Přijďte se k nám podívat a staňte se součástí týmu!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pracovní náplň:

* Kompletní a fungující podpora firemních procesů
* Dohled (aktualizace, novinky) a zodpovědnost za funkčnost nad IS K2
* Udržování a rozvíjení stávající aplikace a databáze
* Implementace a realizace projektů v IS K2, její vyhodnocení a datová analýza
* Řešení aktuálních požadavků uživatelů a zajištění IT podpory v oblasti zpracovaní dat
* Účastnit se plánování a realizace IT projektů
* Tvorba SQL dotazů

Požadujeme:

* SŠ nebo VŠ v oboru informatika nebo praxe v oboru
* Výhodou mohou být zkušenosti s podobným agilním vývojem SW a znalosti standardních firemních procesů
* Aktivní přístup k řešení technických problémů
* Všeobecné znalosti hardware a software
* Znalost angličtiny na úrovní čtení dokumentace
* Řidičský průkaz skupiny B
* Pokročilé znalosti v MS excel a tvorbě SQL dotazu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Databázový developer Analytik

Základní dovednosti

Excel SQL Agilní vývoj

Softskills

Komunikativnost Praxe na obdobné pozici

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* 25 dní dovolené
* 2x ročně finanční odměny
* Školení a jazykové kurzy
* Závodní stravování (výběr z pěti jídel v ceně 27 - 33 Kč)
* Smlouva na dobu neurčitou
* Stabilní zázemí české firmy

* Místo výkonu práce: Břeclav

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Břeclav