Databázový vývojář

Jsou databáze Tvůj denní chléb? Ideálně v MS SQL? Jsi junior nebo databázista na pokročilé úrovni? Zároveň chceš, aby práce dávala smysl a výsledný produkt pomáhal? Tak to bychom si mohli rozumět, místa je u nás dost!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?

  • tvořit nová databázová řešení podle požadavků analytiků a ověřovat výsledky datových modelů
  • optimalizovat výkony databázových dotazů, zajišťovat datovou integraci a napojovat produkty LOGEX na DataWarehouse
  • pracovat se seniorními databázisty, s webaři a analytiky na nových funkcích, které zlepší naše současné analytické nástroje
  • celý vývoj je v souladu se SCRUM metodologií
  • na všech fázích cyklu spolupracujeme s kolegy z našich poboček v Amsterdamu, Deventeru a Londýně

A co bys měl umět?

  • Rozumíš databázím, ideálně MS SQL, ale může jít také o jiné relační databáze (MySQL, Oracle, PostgreSQL) - základní příkazy v SQL Ti nedělají problém
  • Máš za sebou již nějakou zkušenost ze software vývoje
  • Umíš pracovat s GITem nebo by ses chtěl/a naučit

Jaký bys měl být, aby ses u nás týmu cítíl dobře?

  • Sedí ti práce v menším týmu, ale zvládneš to i samostatně
  • Jsi komunikativní a nemáš problém se domluvit na požadavcích
  • Domluvíš se anglicky s kolegy z Holandska, Anglie či skandinávských zemích
  • Proaktivita, důraz na detail a problem solver zaměřený na výsledek
  • Schopnost podporovat dlouhodobé cíle
  • Ochota bý oporou juniornějším kolegům v budoucnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Databázový developer

Základní dovednosti

databáze sql mssql

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené, protože volno má každý rád
  • flexibilní pracovní dobu a možnosti home office, někdo je ranní ptáče, někdo zase sova
  • penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy, ať je z čeho utrácet, až se stáří zeptá
  • strávíš training week v naší centrále v Amsterdamu
  • vliv na finální podobu produktu, tvé poznatky budou vyslyšeny
  • nemáme dress code, prostě buď sám sebou
  • ale máme bike friendly office, v našem bike roomu tvé kolo zůstane v bezpečí
  • plně vybavená kuchyňka, u nás hlad mít nebudeš, na snídaní müsli s jogurtem, na oběd opečený toust se šunkou a sýrem a po celý den čerstvé ovoce, sušenky, oříšky a kafe
  • a k tomu stravenky v hodnotě 130 Kč jsou samozřejmostí
  • účastníme se take různých profesionálních konferencí, nabízíme kurz angličtiny zdarma
  • zrelaxovat se můžeš ve zmiňovaném masážním křesle nebo v "game room", kde máme Xbox, puzzle, lego, ukulele a pong
  • pořádáme turnaje ve fotbálku a šipkách
  • sídlíme v 7. patře budovy, takže máme krásný výhled na Špilberk a Petrov

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože u nás dostanete svobodu, podporu, skvělé pracovní prostředí a Vaše práce bude mít skutečný smysl. LOGEX je založen na lidech. Na lidech, kteří jej tvoří, ale i na těch, kterým naše práce pomáhá.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno