Konzultant/Vývojář DMS/ECM

Zajímá vás práce v moderním vývojovém prostředí? Vidíte cestu tam, kde ostatní vidí zeď, nebojíte se nových přístupů? Pokud ano, hledáme právě vás!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co potřebujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti dokumentových řešení
  • Znalost základů Business procesů v průmyslových podnicích nebo úřadech
  • Znalost základů jazyka SQL a VBscript výhodou
  • Schopnost hledat nová řešení a implementovat je do praxe
  • Schopnost aktivní komunikace s partnery při implementaci
  • Aktivní znalost angličtiny

Co vás čeká:

  • práce v týmu zkušených konzultantů na projektech implementace DMS/ECM systému
  • vytvářen a implementace novinek a programových úprav do systému
  • vytváření konkrétních řešení dle požadavků uživatelů
  • spolupráce a komunikace s kolegy konzultanty v ČR a rovněž s výrobcem systému
  • průběžná školení a odborný růst
  • dobrá parta lidí/kolegů, tvořících úspěšnou IT společnost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Databázový developer IT konzultant

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Benefity:

  • možnost občas využívat home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • služební notebook a telefon
  • finanční příspěvek na soukromé pojištění
  • firemní kurz angličtiny
  • káva, čaj a denně čerstvé ovoce na pracovišti

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Dvůr Králové nad Labem