Databázový Developer PL/SQL

Pro našeho klienta z oblasti bankovního sektoru hledáme zkušeného Databázového profíka se zaměření na Oracle a PL/SQL.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude náplní tvé práce?

  • Návrh a realizace relačních modelů pro Oracle/PostgreSQL databáze
  • Migrace procedur i dat Oracle vs PostgreSQL
  • Analýza dat a návrh technického provedení dle business zadání
  • Vývoj a optimalizace dotazů
  • Refactoring stávajících databázových řešení (úpravy procedur, funkcí, jobů v Oracle DB)
  • Správa technické dokumentace a datového modelu

Co u tebe hledáme?

  • Zkušenosti s vývojem a správou řešení v rámci relační databáze preferujeme alespoň 3 roky (Oracle, PostgreSQL).
  • Pokročilá znalost SQL a PL/SQL.
  • Docházení do kanceláří alespoň 2x týdně.

Výhodou bude, když v CV najdeme zkušenosti s..

  • s nástrojem PL/SQL Developer, nebo Oracle SQL Developer
  • s Power Designerem pro vývoj a správu modelů
  • PL/pgSQL
  • z oblasti řízení rizik

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Databázový developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha