Low-code Developer/ka se zkušeností PL/SQL

Nejsme žádný korporát, nemáme žádné složité procesy schvalování a na každém názoru nám záleží. Pracujeme z domova, ale rádi se občas potkáváme na formálních i neformálních akcích, teambuildingu či workshopech. Aktuálně hledáme do týmu Oracle Developera/ku mediora.

  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tvojí misí bude vytvářet webové aplikace pomocí frameworku Oracle APEX v databázi Oracle (SQL, PL/SQL).  Nemáš zkušenost s Oracle APEX? Nevadí, čti dál... :)

Co Tě čeká:

Školení na Oracle APEX od lidí, kteří vytvořili nejvíce aplikací v tomto prostředí ve střední Evropě. A věř, že to jde rychle! Pokud máš zkušenosti z jiných technologií, budeš ještě rychlejší.

Jako člen týmu partnera Oracle dostaneš přístup k nejnovějším vychytávkám, nástrojům a novinkám z první ruky.

  • Denně se seznámíš s kouzly databáze Oracle (SQL, PL/SQL).
  • Budeš dohlížet na tvorbu designu uživatelského prostředí v APEXu (HTML, CSS, JS).
  • Budeš pracovat v menším týmu s dalšími skvělými developery.
  • Budeš úzce spolupracovat se zadavateli na straně klienta.
  • Společně vytváříme analýzy a plány vývoje projektů.

Co od Tebe očekáváme:

  • Minimálně 2 roky zkušeností s PL/SQL vývojem.
  • Zajímají Tě webové technologie a máš alespoň základní znalost HTML, CSS a JavaScriptu.
  • Máš základní přehled o WebServices (REST, SOAP).
  • Víš, co je verzovací systém (GIT, SVN).
  • Výhodou, ale rozhodně NE podmínkou je znalost ORACLE APEX. :)

 Co ti nabízíme:

  • Práci z pohodlí domova.
  • Částečně flexibilní pracovní dobu. ⌛
  • Firemní volání zdarma.
  • Pravidelné teambuildingy.
  • Školení a ORACLE certifikáty.
  • Přátelskou a neformální atmosféru.
  • Pestrou a samostatnou práci na projektech pro velké či malé společnosti.
  • Prostor pro vlastní invenci – necháme Tě rozhodovat o postupech a technologiích.
  • Práci v menším týmu.
  • Plat: 40 000 - 70 000 Kč dle Tvých skills.
  • Intenzivní vstupní školení Oracle APEXu s našimi senior developery i Kamilem, naším šéfem a guru přes technologie, speciálně pak APEX.
  • Pokud budeš mít zájem, chuť a drive, tak také rychlý kariérní posun.
  • Spolupráci na HPP nebo IČO

Pokud ses zatím nerozhodl(a), neboj se nám prostě napsat. Společně zjistíme, jak skvěle by ses hodil(a) k nám do týmu :)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Databázový developer Javascript developer

Základní dovednosti

pl/sql

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

V našem kolektivu panuje přátelská atmosféra a všichni jsme k sobě navzájem otevření. Dostaneš práci na zajímavém projektu nebo na určité části, za kterou zodpovídáš sám. Případně je vytvořený menší tým kolegů, v rámci kterého práci řešíš samostatně podle sebe (volíš postupy a technologii), takže Ti do toho nebude nikdo vstupovat. Na druhou stranu, když Tě bude trápit nějaký složitý problém, můžeš požádat o radu kohokoli z týmu a časem se z Tebe stane ten, za kým budou kolegové chodit
Do začátku Ti samozřejmě pomůžeme přes různá APEX školení.

Proč si vybrat tuto nabídku

Nejsme žádný korporát, nemáme žádné složité procesy schvalování a na každém názoru nám záleží. Pokud se Ti náš přístup líbí, podívej se na pozice, které jsou u nás pravidelně poptávané.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, remote model