Pro práci na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity hledáme programátora/rku Androidu

Pro zajímavý výzkum a vývoj mobilní aplikace pro nový projekt EXPRO GAČR "Modelling the future: Understanding the impact of technology on adolescent’s well-being (FUTURE)" hledáme 1-2 nové spolupracovníky/spolupracovnice. Máte zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro Android? Máte zájem vyvíjet aplikaci pro mezioborový projekt, na kterém spolupracují odborníci z Fakulty informatiky a Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity? A to vše v zázemí FI MU? V tom případě hledáme právě vás!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Úvazek: (minimálně) 0.5 nebo 1.0
Začátek úvazku: duben 2019 (příp. později po domluvě)
Trvání úvazku: Úvazek je na dobu určitou do konce roku 2020 (21 měsíců).

Popis pozice:
Obsahem práce bude návrh a implementace nové aplikace pro platformu Android, jejímž cílem je získávání dat o chování uživatelů a informací ze senzorů mobilních telefonů.

Dále se budete podílet na vývoji a implementaci aplikace, která bude získaná data anonymizovat a zpracovávat pomocí strojového učení.

Kdo jsme?
Interdisciplinary Research Team on Internet and Society (irtis.muni.cz)
Nabízená pozice je pod Katedrou strojového učení a zpracování dat - Fakulta informatiky MU

Pokud máte o pozici zájem nebo vás zajímají další detaily, prosím pošlete svoje CV a krátký motivační dopis nejpozději do 17. 3. 2019 na adresu smahel@fss.muni.cz

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer mobilních aplikací

Základní dovednosti

pokročilou znalost programování mobilních aplikací na platformě Android vzdělání v oboru informatika nebo příbuzném

Výhodou

zkušenost s verzovacím systémem Git znalost problematiky bezpečnosti IT a informačního soukromí

Softskills

spolehlivost pečlivost a samostatnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co vám můžeme nabídnout?
- práci na jedinečném a ambiciózním projektu. Ve schématu EXPRO, který je zacílen na podporu nejslibnějších projektů excelentní vědy v rámci všech disciplín celé ČR uspěly pouze 3 projekty ze sociálních věd a my jsme jedním z nich!
- možnost zpracování bakalářské či diplomové práce v rámci projektu
- finanční ohodnocení: 52.000 Kč měsíčně (při plném úvazku)
- možnost částečně práce home office, flexibilita z hlediska časového vytížení
- pracovní místo přímo na FI MU v Brně, stravenky, 6 týdnů dovolené

Informace o pozici

Mzda 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Fakulta informatiky Masarykova univerzita, Brno