iOS developer (i externě)

Jsme Karlin IT group, s.r.o. a hledáme developera mobilních aplikací na externí spolupráci, který má zkušenosti s vývojem pro platformu iOS. Základním aspektem úspěšné spolupráce je Vaše schopnost samostatně vyvinout mobilní aplikaci na základě projektové dokumentace a poskytnutých podkladů za podpory našeho přátelského interního týmu.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na jakých projektech se budete podílet?

  • Podílet se a spolupracovat na vývoji jedinečných mobilních aplikacích pro platformu IOS
  • Frontend vývoj na základě UI podkladů
  • Pracujeme pro finanční korporace, energetické společnosti, ale i malé a střední firmy. Paleta námi vyvíjených řešení je skutečně pestrá.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Mít zkušenosti s vývojem mobilních aplikací (iOS)
  • Znalost některého z programovacích jazyků Swift, Objective-C/Swift, React native, Xamarin
  • Mít zkušenosti s vývojem aplikací pro front office a back office (není nutností)
  • Zkušenosti s napojením aplikací třetích stran pomocí API
  • Samostatnost při vývoji
  • Efektivní komunikace

Jak spolupráce začne?

Nejprve nám o Vás dejte prosím vědět. Stačí zareagovat na tento inzerát.
Pokud se protnou Vaše zkušenosti a dovednosti s naším očekáváním, pozveme Vás obratem na kávu do našich kanceláří v Karlíně. Pokud jste zdaleka, umíme toto setkání realizovat i on-line. Pokud vzájemná sympatie neopadne ani po tomto setkání, nabídneme Vám konkrétní projekty, na kterých můžete pracovat. Začít tak můžete takřka ihned.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Developer mobilních aplikací Swift developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co vám můžeme nabídnout?

  • Maximální flexibilitu pracovní doby - důležitá je pro nás dobře odvedená práce
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v prostorách Fora Karlín včetně 3 loungových zón a neomezeného občerstvení na pracovišti kdykoliv k dispozici
  • Možnost homeoffice kdykoliv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv bez intrik
  • Mladé projektové vedení
  • Multisport karta a spoustu dalších benefitů
  • Rozvoj znalostí a zkušeností
  • Firemní akce a workshopy

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Pernerova 51, Praha 8, 186 00
Termín pro odpověď do 10.10.2021
Termín nástupu 28.09.2021