Vývojář software

Budeš spolupracovat na analýze velmi zajímavého produktu, realizovat vlastní vývoj a nemine tě ani spolupráce s obchodem při uvádění produktu do reálného světa. Potřebujeme šikovného člověka, který umí programovat v MS Visual Studiu - C# i jiných programovacích jazycích, algoritmizace

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • nadšení pro věc a všeobecný zájem o techniku
  • chuť učit se nové věci
  • znalost programování v MS Visual Studiu - C# i jiných programovacích jazyků, algoritmizace
  • základní schopnost tvorby UML v Enterprise Architect

Výhodou bude, pokud budeš umět:

  • pokud máš již nějakou odbornou praxi
  • pokud máš znalost anglického jazyka
  • pokud máš znalost nějakého jiného programovacího jazyka (např. C++, HTML 5.0, JavaScrip)
  • pokud máš znalost programování GIS

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené Developer nezařazené

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.

Spoustu výhod, které najdeš na našem webu www.tritiumsystems.cz a bezva prostředí pro práci.

Proč si vybrat tuto nabídku

Kounkni na web a uvidíš, jsme velmi dobrá partička lidí, kteří nechtějí již dělat v korporátech a rádi si dělaji věci po svém.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha