Hledáme SharePoint Developera do našeho týmu!

XPIS je menší společnost se zaměřením na SharePoint technologie. Na českém trhu již přes 10 let vyvíjí celou řadu web/desktop aplikací, nebo služeb pro klienty jako je např. Celní správa ČR, Agrotec, Edwards Lifesciences, Česká obchodní inspekce, Probační a mediační služba ČR, Unipetrol, AAA auto a další. Úspěch staví na skvělém týmu špičkových certifikovaných odborníků, pragmatických řešení a partnerském vztahu se zákazníky.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

SharePoint Developer – (HTML, JavaScript, CSS, C#, ASP.NET, Visual Studio, Git)

  • Práce na různorodých projektech a službách SharePointu odpovídající profesním zkušenostem
  • Analýza a návrh architektury pro nové projekty
  • Monitoring trendů SharePoint technologií
  • Dílčí spolupráce na projektech dle potřeby
  • Nezávislý průzkum a získávání informací v souvislosti s vývojem daného řešení

Požadavky

  • Relevantní zkušenosti se SharePoint 2010, 2013, 2016, 2019, HTML, JavaScript, CSS, C#, ASP.NET, Nintex, Visual Studio, Git

Nice to have

  • PowerShell, React, TypeScript, ShareGate, O365
  • Administrace SharePoint
  • Znalost business analýz a migrací SharePoint

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Nabízíme práci v domácím, kamarádském a uvolněném prostředí, kde se setkáte s novými technologiemi.
  • Osobní rozvoj: vyškolíme Vás, zaplatíme Microsoft certifikace a ještě Vás za úspěšné složení zkoušek finančně odměníme.
  • Neškolíme Vás pouze jako programátora, ale zároveň jako analytika a konzultanta se širokým technologickým záběrem.
  • Firemní tarif neomezený + 8GB dat, firemní NB, zvýhodněný nákup HW za VO ceny
  • Stravenky, Sickdays, možnost HomeOffice (po zaučení)
  • Práci si můžete zpestřit hrou na Xboxu nebo příjemným rozhovorem s kolegy či šéfem.
  • Společné teambuildingy u piva, grilu, motokár nebo na lyžích.

Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4