ABAP PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ

ABAP programátor/vývojář bude programovat v IS SAP, analyzovat, navrhovat a tvořit nová řešení a pracovat s projektovými týmy SAP.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude náplní vaší práce po zaškolení?

  • Programování v informačním systému SAP, především v oblasti výroby, logistiky a obchodu
  • Analýza, návrhy a tvorba nových řešení pro IS SAP, včetně napojení na integrované systémy
  • Spolupráce s projektovými týmy SAP (ERP, CRM, PI, S/4HANA)

Co od vás očekáváme?

  • Znáte některý z programovacích jazyků a SQL
  • Máte dílčí znalost ABAP/4, případně jste ochotný se v této oblasti dále vzdělávat
  • Umíte anglicky alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Máte zkušenost s vytvářením technických specifikací a uživatelských dokumentací

Co u vás uvítáme?

  • Máte vzdělání nebo praxi v IT/vývoji
  • Umíte programovat v jazyce ABAP
  • Znáte moduly IS SAP
  • Znáte user-exit, BAPI, ALV reporty, dynpra, SMART Forms, XML
  • Znáte objektově orientované programování a SAP Fiori

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Developer nezařazené Specialista ERP (SAP)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Práci našich zaměstnanců poctivě odměňujeme, mimo jiné množstvím výhod a benefitů

Dovolená, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, zvýhodněný mobilní tarif. Protože se snažíme vyjít každému zaměstnanci vstříc, je naše nabídka zaměstnaneckých výhod a benefitů opravdu široká. Využijete je Vy i Vaše rodina.

Občerstvení na pracovišti

Káva je k dispozici zdarma, a to po celý den na pracovišti nebo ve svačinovém koutku.

Stravenkový paušál

Měsíční příspěvek do výplaty na stravování je samozřejmostí.

Pět týdnů dovolené

Našim zaměstnancům poskytujeme pět týdnů dovolené.

Sick days

Tři dny volna na uzdravení (neboli sick days) můžeme využít kdykoliv je třeba.

Příspěvek na rekreaci

Čerpejte příspěvek na rekreaci, zájezd, ubytování či dětský tábor.

Penzijní připojištění

Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Zvýhodněné volání

Volejte levněji se zvýhodněným mobilním tarifem pro vás a až sedm dalších osob.

Preciosa výhody

Prostřednictvím Skupiny Preciosa můžeme využít slevy na zboží a služby našich partnerů.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Jablonec nad Nisou