BAVÍ TĚ VYTVÁŘET NOVÉ VĚCI V OBLASTI IT? PŘIDEJ SE K NÁM!

Jestliže máte chuť podílet se na projektech s moderními technologiemi a přístupy a zároveň hledáte prostor, kde lze uplatnit své vlastní nápady a vize, čtěte dál! Pro posílení týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Interní konzultant/vývojář podnikového IS.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

* Rozšiřujeme tým IT vývoje a hledáme šikovného kolegu/kolegyni, která se nebojí realizovat své nápady a vize.
* Plánujeme několik projektů, větších i menších, na kterých by ses samozřejmě podílel i ty.
A o jaké projekty se jedná?
IT je vývoj celkově, neustále je potřeba vytvářet něco nového, ale zároveň se optimalizuje/zdokonaluje i to, co již funguje.
Máme v plánu implementaci nového ERP, takže bude potřeba vyvinout a vyladit vše od A do Z.
Následně pak budeme pracovat na optimalizaci a postupném rozvoji tak, aby systém dokonale vyhovoval potřebám naší společnosti.
* Současně se ale musíme starat i o starý systém, který bude sice nahrazen, ale musí být udržován a rozvíjen dle potřeb.
* Dalším Tvým úkolem bude konzultovat, definovat a vyvíjet funkcionality dle požadavků z interního helpdesku dle přiřazených oblastí.
* Také komunikace s IT kolegy, dodavateli či jinými odděleními bude součástí Tvého pracovního dne.
* Rozhodně se nebudeš nudit a dostaneš dostatečný prostor pro realizaci.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

* znalost libovolného ERP systému – alespoň 1 rok * velmi dobrou znalost práce s PC(MS Win znalost Visual Basic for Applications * znalost vývoje v SQL

Výhodou

* znalost prostředí Sharepoint / K2 výhodou * znalost skriptování v PowerShell / PHP výhodou

Softskills

* komunikativnost pečlivost důslednost odpovědnost za svěřené projekty

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* 5 týdnů dovolené
* zaškolení zkušenými kolegy je samozřejmostí
* prostor pro seberealizaci
* stravenky - 110 Kč
* 2 sick days
* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
* Cafeteria Systém v hodnotě 6 000 Kč ročně
* příspěvek na penzijní připojištění
* zvýhodněné volání do sítě O2
* odměna za doporučení kandidáta
* atraktivní slevy na naše výrobky

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Modřice