Vývojář roverů (v ROS Gazebo)

Autonomní“, „robotika“, „autonomní robot“ - mezi techniky často používaná slova, která mají svoji sílu a stále nabírají na atraktivitě. Je to i pro Vás zajímavé téma? Chcete se podílet na vývoji autonomního roveru s reálným a praktickým využitím? Pojďte s námi vyvíjet bezporuchové produkty světoznámé značky.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co vás na pozicí čeká?

  • Vývoj digitálního testovacího prostředí pro autonomní systémy
  • Spolupráce při koordinaci požadavků a navrhování architektury systému
  • Implementace softwarových komponent digitálního testovacího prostředí až po ověření
  • Virtuální testy ve 3D
  • Interdisciplinární spolupráce na různých projektech robotiky
  • Samostatné vedení projektů
  • Různorodé a mezinárodní projekty
  • Komunikace se zákazníky
  • Automatizace IT procesů

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti kybernetiky, informatiky nebo elektrotechniky se zaměřením na robotiku
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost systémů ROS (Gazebo velkou výhodou)
  • Zkušenosti s modelováním a 3D simulací autonomních systémů, simulací v reálném čase
  • Velmi dobré technické, fyzikální a matematické porozumění
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Chuť se učit nové technologie a programovací jazyky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost a chuť pracovat v týmu
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti

Nice to have anebo co je výhodou:

  • Znalost Unreal Engine, Physics Engines (např ODE)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

Ros Gazebo Matlab 3D simulace

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se Německy – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Předáme Vám unikátní know-how, podpořené léty zkušeností
  • Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení
  • Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
  • Částečný Homeoffice
  • Talent umíme ocenit, osobnostní i profesní růst Vám zaručíme
  • Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)
  • Stravenky

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Vývojář roverů (v ROS Gazebo)