Programátor technologických procesů měření a regulace

Jsme Synett. Bringing Buildings to Life. Since 1996. Jsme jednička na českém trhu v poskytování služeb Měření a regulace a také silnoproudu a slaboproudu. Pracujeme na nejprestižnějších projektech s hi-tech technologiemi. Náš úspěch stavíme na dlouholetých zkušenostech a znalostech, zároveň však využíváme nejnovějších technologií k naplnění představ našich zákazníků. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky se řadí například Penta Real Estate, CPI Property Group, Continental Barum, aj.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Synett
  • Kanceláře máme v Brně, Praze a Břeclavi, ale jezdíme za klienty v rámci ČR a SR.

Popis pozice

Aktuálně hledáme parťáka do týmu na pozici Programátor technologických procesů měření a regulace.

Co práce Programátora obnáší?
Programátor pracuje na programování řídicí jednotky, která vyhodnocuje na základě přijatých dat situaci a reaguje právě podle naprogramovaných informací. Hlavní činnosti, které bude náš programátor vykonávat, jsou:

· Programování softwarových aplikací – BACnet, modbus
· Uvádění hardwarového zařízení a softwaru do provozu včetně následné údržby
· Poskytování technické a servisní podpory zákazníkům
· Vytváření dokumentace k softwarovým aplikacím
· Komunikace se zákazníkem, poradenství pro zákazníky
· Cestování napříč Českou a Slovenskou republikou

Co by měl kandidát splňovat?
· Vzdělání v oboru elektrotechnika nebo automatizace
· Znalost programování řídicích systémů BACnet a Modbus (znalost prostředí programování řídících systémů – např. Honeywell, Siemens, Amit, Schneider, aj.)
· Orientace ve správě dat a informací, analytické myšlení
· Schopnost učit se nové věci a procesy
· Odbornou způsobilost dle vyhlášky 50 z roku 1978 (příp. nahrazena vyhláškou 194 z roku 2022)
· Angličtina na komunikativní úrovni
· Znalost Office 365
· ŘP sk. B

Co na této pozici nabízíme?
· Práci v prestižní společnosti na trhu měření a regulace
· Spolupodílení se na realizaci prestižních projektů
· Nadstandardní mzdové ohodnocení
· Používání nejmodernějších technologií
· Využívání služebního vozidla i k soukromým účelům
· Odborná školení a vzdělávání
· Částečný homeoffice

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, připojte Váš životopis, nebo odkaz na LinkedIn a pokud se nám budete líbit, rádi Vás pozveme na kávu :)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Kanceláře máme v Brně, Praze a Břeclavi, ale jezdíme za klienty v rámci ČR a SR.