Fiori Developer

PŘIDEJ SE KE ŠPIČKOVÉMU TÝMU, KTERÝ IMPLEMENTUJE NEJVĚTŠÍ ERP SYSTÉM NA SVĚTĚ

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme EFFIIS, poradenská společnost poskytující konzultační a programátorské služby v oblasti SAP více než 15 let. Jsme součástí rodiny SAP jako silver SAP partner. Naše know-how spočívá ve vývoji vlastních řešení. Jsme hrdí na to, že klientům dodáváme produkty šité na míru a následně je propojujeme s okolními systémy.

Momentálně hledáme kolegu, posilu našeho týmu, který má za sebou zkušenosti na pozici jako FIORI vývojář a má chuť se v tomto odvětví dále rozrůstat.

Přidej se k nám a buď součástí projektů, které mají smysl!

Jak si tě představujeme?

  • Máš za sebou alespoň 2 roky zkušeností s vývojem Fiori aplikací a prací se SAPUI5 framework
  • Znalosti a porozumění společnosti SAP design guidelines
  • Zkušenosti s propojením Fiori aplikací s backendovými systémy SAP
  • Umíš samostatně jednat a vyhodnocovat situace
  • Jsi analytik tělem i duší a žádný problém Tě nezaskočí
  • Angličtina je pro Tebe "must have"

Co tě u nás čeká?

  • Vývoj a implementace Fiori aplikace SAPUI5 Framework
  • Navrhování uživatelských rozhraní v souladu s nejnovějšími design guidelines společnosti SAP
  • Propojování Fiori aplikací s backendovými systémy SAP
  • Optimalizace výkonu a ladění Fiori aplikací
  • Spolupráce s týmy SAP backendových vývojářů a dalšími zúčastněnými stranami při projektech

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené Specialista ERP (SAP)

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.
  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek

Chceš se podívat, jak to u nás vypadá, ještě než si dáme call? Mrkni na:

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha