Senzorik - CAD Konstruktér

Jsme expertní technologická firma podnikající primárně v oblasti Automotive. Pro naše zákazníky prototypujeme, vyvíjíme a nasazujeme senzory a řídící jednotky do dopravních prostředků, primárně osobních vozů. V oblasti ověřování řídících jednotek využíváme HIL simulace řízeného systému, kde pro tvorbu simulačního modelu používáme prvky AI. Původem jsme SW vývojáři, které už nebavilo vyvíjet abstraktní části SW a vydali jsme se cestou, u které se svět SW, HW a fyzikálního popisu světa setkávají.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho hledáme:

Zajímala by tě práce v oddělení vývoje motorů? Chtěl by ses podílet na tvorbě prototypů a plánovat a dohlížet na správné umístění jednotlivých komponent motoru?

Pokud ti nejsou úplně cizí základní principy fyzikálních jevů, které se používají k snímání a měření veličin, jako je například Ohmův zákon nebo elektromagnetická indukce, pak se neváhej ozvat.

Chtěli bychom po tobě schopnost domluvit se s kolegy v zahraničí, a to buď v angličtině nebo němčině. Ostatní můžeš nechat na nás a my tě to naučíme. Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se učit nové věci.

Jaká je náplň práce:

  • Budeš plánovat a navrhovat zástavbu elektrických senzorů v motorech koncernu VW (CATIA, Creo)
  • Součástí práce je komunikace s dodavateli a výrobci, kteří nám tyto senzory dodávají
  • Na denní bázi je také komunikace a řešení změn na dílech a jejich umístění s konstruktéry
  • Plánování zkoušek ve vozech, měření v laboratoři za použití velké škály moderní techniky a přístrojů (INCA, DiagRA...).
  • V rámci služebních cest samotné provádění jízdních zkoušek ve voze na testovacích polygonech po Evropě.

Pokud splňuješ tyto požadavky, tak jsi ideální kandidát a o ostatní se postaráme my:

  • Mít chuť a nebát se učit nové věci.
  • Znalost CAD programů - ideálne CATIA, Creo
  • Schopnost psané komunikace v angličtině nebo němčině.
  • Řidičský průkaz  skupiny B.
  • Základní principy fyzikálních jevů, které se používají k snímání a měření veličin.

Požadavky, které se mohou hodit, ale nejsou potřeba, protože tě je během chvilky doučíme nebo doplníme:

  • Znalost nebo lépe záliba v principech fungování spalovacích motorů.
  • Zákonitosti měření s multimetrem nebo posuvným měřítkem.
  • Ideální startovní pozice je vzdělání v oboru SŠ, VOŠ, VŠ v oboru mechatroniky, elektrotechniky nebo příbuzných oborů, ale máme v našem týmu i kolegy z úplně jiných oborů.
  • Vyhláška č. 250/2021 Sb. (po starém 50/78 Sb.) je výhodou, ale není problém si ji pod našimi křídly doplnit nebo obnovit.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené

Česky – plynule Anglicky – domluvit se Německy – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek.
  • Věrnostní dovolená – za každý odpracovaný rok jeden den dovolené navíc nad rámec standardní 5ti týdenní dovolené.
  • Sickdays – 3 dny pro náhlé případy.
  • Možnost Homeoffice v poměru 50% na 50%.
  • Benefitkarta, Multisport karta.
  • Motivující bonusový systém.
  • Výuka cizího jazyka – která je při naší práci opravdu přínosem.
  • Firemní akce – hory, kola, o destinacích hlasujeme :-)
  • Služební cesty na zahraniční polygony ( Finsko, Itálie, Rakousko, Španělsko, Jižní Afrika a Amerika).

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Mladá Boleslav