Hledáme šikovného SAP Konzultanta s nadšením pro cloud a přesahem do programování

Přidejte se k BiQ Group - skupině <smart> software garáží, ve kterých party IT profesionálů dodávají velmi komplexní a na míru šité IT služby. Aktuálně rozšiřujeme tým v naší dceřiné společnosti Novasoft, který se věnuje velkým mezinárodním cloudifikačním projektům v oblasti SAP systémů. Hledáme 5 možná až 10 expertů, kteří se k nám připojí v roce 2023.

  • Senior
  • Expert
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Část skupiny - firma Novasoft - má svou specifickou kulturu, pracují tady v podstatě jenom SAP specialisté, a není tolik provázaná na zbytek BiQ skupiny. V BiQ Group ale také děláme hezké projekty a díky naší velikosti (už přes 400) máme široký technologický a projektový záběr.  Pořád je kam růst, co se učit a rozvíjet se. Na některé vybrané projekty, na kterých jsme pracovali, se můžete podívat třeba tady.

No a co budete hlavně dělat?

  • Velké mezinárodní cloudifikační projekty
  • SAP konzultace u více projektů u více zákazníků
  • Propojení SAPu do externích maintenance systémů / správa budov atd.
  • Pracovní doba - consultanti podle klienta, oficiální od 8 - 17:30.

Co je u nás fajn?

  • U nás je to hodně o lidech, parťáctví, táhnutí za jeden provaz, upřímnosti.
  • Jsme milovníci týmových akcí - grilovačky, degustace, voda, výlet do hor.
  • Navzájem si důvěřujeme, takže pro nás není problém volnější pracovní doba ani home office (samozřejmě nastavené tak, aby to vyhovovalo klientovi).
  • Organizační struktura je absolutně plochá, vše se řeší individuálně.
  • Možnost zapojení do fakturace a z toho plynoucího odměňování.
  • Váš rozvoj a růst podpoříme tím, že Vám umožníme trávit část pracovního času učením se a seberozvojem.
  • Co se týká platu, tak tam se určitě domluvíme. Víme, že dobrý člověk musí být dobře ohodnocen a u pozice jako tahle to platí dvojnásob!

Pojďte si o tom popovídat a ozvěte se rychle, vybírat dlouho nebudeme... :)

Jaký je postup? Zavolá Vám rovnou ředitel firmy a představí plány. První kolo je so CEO, druhé s kolegou, s kterým budete přímo pracovat. Pak se ladí podmínky a konkrétní čísla a celý by to mělo zabrat max týden.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Specialista ERP (SAP) IT konzultant

Základní dovednosti

SAP cloud Zkušenosti z velkých projektů SAP HANA R/3 ABAP

Výhodou

SD HR FI/CO PM (Project Management) SAP S4/HANA Real estate management

Softskills

empatie team player sales rýchle zaučení velká samostatnost proaktivita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Jako benefity můžeme nabídnout příspěvek na životní pojištění, 3% ze mzdy na penzijní připojištění, paušál na stravné 100, 3 sick days, a 25 dní dovolené.
  • Jelikož konzultant je většinou rozprchlý na svých projektech (někde fyzicky a někde vzdáleně), proto je možnost práce remote.
  • Pokud Vám více vyhovuje práce z kanceláře, máte samozřejmě možnost pracovat ze sídla v Jesenici nebo v nových prostorách na Pankráci, kde sídlí další dceřiná společnost BiQ Group.
  • V sídle také možnost krom kávy i občerstvení a možnost využít pokoje na přespání, pokud by bylo potřeba cestovat za klientem.
  • Abychom se mohli setkávat se i mimo práci, pořádáme Vánoční setkání, většinou konané v prosinci nebo lednu.
  • Možnost individuálních bonusů.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pokud hledáte uvolněné prostředí s výborným zázemím, kde se o lidi super starají, tak to jsem přesně my. Děláme prakticky vše, co si v IT dokážete představit, takže máme obrovský výběr v projektech, technologiích a pozicích. Jsme prostě parta IT profíků, kteří si na nic nehrají a navzájem si pomáhají. Podporu růstu každého z nás bereme jako standard. Těžko se to popisuje, je třeba to prostě zažít!

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Remote