SAP PP Konzultant | Full remote

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

Vaší pracovní náplní bude tvorba procesních analýz, fuknčních specifikací a nabídek. Převezmete zodpovědnost za svou oblast v implementačních projektech, kde na Vás bude podpora uživatelů v příslušném SAP modulu, řešení problémů, tvorba technické dokumentace a manuálů, komunikace a školení klíčových uživatelů. Budete spolupracovat s týmem vývojářů, architektů a dalších konzultantu pro zajištění vysoké kvality řešení a služeb.

POŽADAVKY:

  • Minimálně 3 roky zkušenosti v oblasti SAP PP
  • Nutnost znalosti dalšího SAP modulu - ideálně QM, MM, SD
  • Praxe s participací na implementačních projektech minimálně 4 roky
  • Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Výhodou je znalost SAP S/4HANA

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

SAP PP QM MM SD

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha (1-2 dny onsite)