KONZULTANT PODNIKOVÝCH APLIKACÍ BRNO

Jestliže máte chuť podílet se na projektech s moderními technologiemi a přístupy a zároveň hledáte prostor, kde lze uplatnit své vlastní nápady a vize, čtěte dál! Pro posílení týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici konzultant podnikových aplikací.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

* správa ERP systému Microsoft Dynamics Navision / Dynamics 365 Business Central

* podílení se na projektech rozvoje a správy ERP a navazujících podnikových aplikací

* analýza potřeb interních uživatelů

* návrh a implementace nových úprav a řešení

* testování a optimalizace podnikových aplikací

* komunikace s dodavateli

* podpora uživatelů – vedení helpdesku v dané oblasti

* školení uživatelů

* vypracování a vedení dokumentace k podnikovým aplikacím

* příprava dat pro reporting uživatelům

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

* znalost ERP na analytické nebo administrátorské úrovni – alespoň 1 rok * velmi dobrou znalost práce s PC (MS Win * znalost podnikových procesů obchodních organizací

Výhodou

znalost Microsoft Dynamics Navision / Dynamics 365 Business Central - výhodou

Softskills

* komunikativnost pečlivost důslednost odpovědnost za svěřené projekty

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* zaškolení zkušenými kolegy je samozřejmostí

* možnost profesního růstu a průběžné zvyšování kvalifikace

* prostor pro seberealizaci

* 5 dnů dovolené navíc

* stravenky v hodnotě 110 Kč

* 2 sick days

* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

* Cafeteria Systém v hodnotě 6 000 Kč ročně

* příspěvek na penzijní připojištění

* zvýhodněné volání do sítě O2

* atraktivní slevy na naše výrobky

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Modřice