.NET developer - Berlín - 7.000Eur/měsíc

Máte základy němčiny, ale chcete na ní zapracovat? Co takhle vyjet za hranice ČR a pracovat v Berlíně na projektu, kde si obohatíte slovní zásobu a zároveň si vyděláte krásné peníze? Zaujalo Vás to? Pak čtěte dále!

  • Plný úvazek
Mzda
190 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Lidstvo v současnosti čelí jedné z největších výzev: změně klimatu. Bezpochyby musíme přehodnotit způsob, jakým žijeme, abychom zachovali naši zemi pro budoucí generace. Přesně pro tuto misi Vás hledáme!

Pracujete v agilních týmech s kolegy z IT, abyste společně porozuměli, jak technickým souvislostem, tak technickému řešení.

Jako Agile Engineer pracujete na tom, abyste posunuli softwarová řešení pro podnikání koncových uživatelů na další úroveň. V digitální platformě jsou data různých distribučních kanálů zpracovávána vysoce automatizovaným způsobem. Představují spojení mezi nejmodernějšími cloudovými technologiemi a spolehlivými zálohovacími systémy. Vylepšujete digitální platformu.

Požadujeme:
- znáš backend - konkrétně .NET (Core)
- máš zkušenosti s Microsoft Azure, např. jako Azure DevOps
- znáš integraci cloudů, SaaS a PaaS do stávajících řešení
- zkušenost s verzí kódu (GIT)
- německý jazyk - základní úroveň (A1) a chuť se učit

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

.NET developer Full stack developer

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- plat 150.000 - 190.000 Kč/měsíc
- 30 dnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- work life balance
- a mnoho dalšího

Informace o pozici

Mzda 150 000 - 190 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Berlín