Senior .NET Developer

Chceš být součástí týmu, který pracuje na vývoji aplikací pro špičky automobilového průmyslu? Právě hledáme nové kolegy do vývojářského týmu.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jaké úkoly pro Tebe máme připravené?

  • Vývoj webových aplikací na platformě .NET
  • Návrh architektury řešení
  • Spolupráce na tvorbě systémových specifikací
  • Vedení juniorních kolegů
  • Komunikace se zákazníkem a technické konzultace

Co by měl/a náš hrdina/hrdinka mít?

  • SŠ či VŠ vzdělání v oboru IT
  • Znalost technologií - .NET, ASP .NET, HTML5, JavaScript
  • Znalost vývoje v C# a vývojového prostředí Visual Studio
  • Znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX, …), relačních databází a LINQ
  • Minimálně 4 letá praxe v oboru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost, zodpovědnost

Budeš superhrdina, pokud navíc:

  • Znalost mobilních platforem
  • Znalost technologie Xamarin

A jak se Ti u nás bude pracovat?

  • Náš tým je složený z profesionálů, kteří své práci rozumí, mají dlouholetou praxi a můžeš se od nich učit, pracovat s nimi na velmi zajímavých projektech, o kterých zatím nikdo neví. S námi budeš o krok vpřed!
  • Jsme flexibilní. Snažíme, aby sis co nejvíce mohl/a řídit svůj čas. Máme opravdu hodně placeného volna (dovolená navíc, sick days, volno při významných životních událostech nebo i tehdy, když se Tvé děti necítí dobře).
  • Finanční ohodnocení, na kterém se dohodneme, je pro tebe jistotou. Rádi zrealizujeme Tvé nápady, budeme podporovat Tvůj rozvoj. Stále se budeš učit něco nového a posouvat se.
  • Máme rádi nové technologie a pracujeme s nimi.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

.NET ASP .NET HTML5 JavaScript

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Mlada Boleslav, Liberec