.NET Developer (C# / ASP.NET)

Hledáme nového kolegu do týmu, šikovného vývojáře, který má znalosti na platformě ASP.NET / C#. Máte rádi rozmanitost práce? Jste kreativní, máte neotřelé nápady, nadšení, chuť pracovat a podílet se na vývoji velice perspektivního informačního systému? Pak se hledáme vzájemně :)

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vývoj a rozvoj serverové části aplikace, API rozhraní a pokud budete mít chuť, tak také frontendového UI rozhraní (jedná se o vlastní portálové řešení se zaměřením na ERP, CAFM, CRM, DMS, Workflow management a další.)
  • Analýza řešení a implementace menších či větších celků systému
  • Spolupráce v rámci interního týmu
  • Podpora servisního týmu

U nás se nudit rozhodně nebudete :-)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

c# ASP.NET WebForms MVC • Znalost SQL CSS • .NET Framework

Výhodou

HTML5 CSS XML Javascript jQuery

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Výborné ohodnocení a prémie
  • Projektové bonusy
  • Hodně zajímavou a rozmanitou práci
  • Vlastní seberealizaci a rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost externího vzdělávání
  • Skvělou týmovou atmosféru, rádi spolu trávíme čas i po práci
  • Jednou do měsíce pořádáme týmovou snídani, kde probíráme novinky

Pokud se na pozici vidíte, neváhejte, a zašlete nám své CV.
Těšíme se na setkání :)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Quadrio, Purkyňova 2121/3, Praha