HLEDÁME VÝVOJÁŘE .NET

Staň se součástí týmu programátorů, kteří pracují na tvorbě a rozvoji e-shopové platformy BSSHOP. Řešení BSSHOP je na trhu jedinečné zejména svým napojením na IS POHODA, který patří mezi nejrozšířenější systémy na českém a slovenském trhu.

  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

NA ČEM U NÁS BUDEŠ PRACOVAT?

  • na vývoji e-shopové platformy BSSHOP (implementace nových funkcí, inovace a vylepšování současných funkcí)
  • na vývoji jednotlivých e-shopů (grafika, speciální funkce a úpravy na míru)
  • na vývoji interních nástrojů
  • … a další dle aktuální potřeby

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • znalost programování v prostředí .NET - C#
  • výhodou znalost ASP.NET
  • výhodou znalost HTML a CSS
  • chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY!

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

.net .net - c#

Výhodou

asp.net hmtl css

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

  • rozmanitou práci na zajímavých projektech
  • práci v mladém, přátelském týmu
  • moderně zařízené pracoviště v centru Trutnova
  • zázemí perspektivní, stabilní společnosti
  • nástup dle domluvy
  • zajímavé platové ohodnocení

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

  • free zóna – někdy si musí mozek odpočinout, aby mohl zase běžet na 200% a k tomu slouží naše free zóna, kde si můžeš zahrát stolení tenis, šipky, kulečník nebo fotbálek. Po práci si pak můžeš zalenošit u oblíbeného filmu nebo jen tak relaxovat při kvalitní hudbě.
  • posilovna – umístěna přímo v budově BSSHOP a je k dispozici 24/7
  • letní terasa s grilem – grilování na terase namísto klasického oběda? Skvělý nápad!
  • kávovar a pitný režim
  • dovolená – za každý odpracovaný rok přidáme den navíc

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Trutnov
Termín nástupu 07.02.2022