.NET Developer

Do našeho týmu hledáme .NET developera/ku s minimálně jednoletou zkušeností s vývojem . Budeš se u nás podílet na vývoji a údržbě moderních aplikací a informačních sytémů za použití nejnovějších technologií. Nemine Tě tvorba webových, desktopových, nebo mobilních aplikací. Pomůžeš nám s přípravou nových provozních a integračních funkcí stávajících SW v rámci dalších informačních systémů našich klientů. To vše v rámci širokého portfolia klientů od velkých korporátů po menší projekty.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co od tebe očekáváme?

  • Zkušenosti s programováním C# dotnet core 3.1, .NET 5.0, .NET Framework a .NET Standard

  • Zkušenosti s Entity Framework, nebo jiným ORM

  • Základní znalost MSSQL a SQL jazyka

  • Základní znalost fungování Windows Server 2016 a vyšší

  • Znalost práce s Azure DevOps a Git

  • Znalosti v oboru 1-3 roky

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Flexibilní pracovní doba

  • Individuální odměny dle výsledků projektu

  • Osobní ohodnocení

  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál)

  • Volno navíc a sick days

  • Pravidelné týmové akce

  • Notebook

  • Skvělá káva a refreshment v kanceláři

  • Přátelský a dynamický kolektiv

  • Podpora dalšího rozvoje a vzdělávání

  • Práce na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty

  • Nekorporátní prostředí

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha