Fullstack developer

Jsme skupina profesionálních vývojářů, programátorů, inženýrů a architektů a jelikož neustále rosteme, hledáme dalšího kolegu na pozici fullstack vývojáře.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme někoho, kdo by se rád podílel na vývoji digitálních aplikací pro stavební plánování. Buď vyvíjíme aplikace pro společnosti převážně z oblasti stavebnictví a engineeringu, nebo se naplno realizujeme při zkoušení a tvorbě nových procesů a technologií (POC). Často spojujeme stavební projekty s 3D modely, kvalitními vizualizacemi, cenotvorbou a dalšími daty - vše je založeno na cloudovém prostředí s nativní integrací pro iOS, Windows a Android. Žádná nudná práce, opravdu zajímavé věci!

Náplň práce

  • Vývoj systému a komponent pro projektovou platformu založenou na práci s CAD 3D modely
  • Zpracovaní a vizualizace metadat – jak ve strukturované podobě, tak i v CAD 3D modelu
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Přinášení nových nápadů, jak pro rozvíjení produktů, tak i ke zefektivnění chodu společnosti

Co bys měl umět?

  • Pokročilá znalost Javascript a frontend technologií (TypeScript, ES6, HTML5, CSS)
  • Pokročilá znalost C#, .NET Core, Entity Framework, MS SQL
  • Dobrá znalost frontend frameworku a knihoven React, Material UI, LESS/SASS, atd.
  • Angličtina na komunikační úrovni
  • Zkušenosti s Gitem

Co nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost získat know-how v rámci firmy, školení, účast na konferencích
  • Pružná pracovní doba a možnost práce z domova
  • Práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • Spolupráce na hi-tech projektech nejen ve Švýcarsku a Německu

Co používáme

  • Frontend je v Reactu (TypeScript) a Backend je v .NET Core (C#), Git
  • Řízení projektů - Atlassian products (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • MS SQL
  • Webpack, Babel, SASS
  • RabbitMQ
  • Redis
  • OAuth 2.0, JWT

Co oceníme

  • Přesah do CAD + 3D modelovaní́
  • Znalost ionic Framework, Dockeru
  • Big Data, Tableau/PowerBI
  • AR/VR zkušenosti
  • Znalost němčiny

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

.NET developer TypeScript developer

Základní dovednosti

c# .NET Core JavaScript ES6 HTML5 CSS Angličtina TypeScript

Výhodou

Němčina

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Liberec/Remote
Termín nástupu 01.07.2023